Wernisaż wystawy "Przestrzenie Wyobraźni" w Galerii Wydziału Sztuki UR - fotorelacja22.02.2019 10:36

21 lutego 2019 r. w Galerii Wydziału Sztuki UR im. prof. Włodzimierza Kotkowskiego w Rzeszowie, odbył się wernisaż wystawy: Przestrzenie Wyobraźni: Suren Vardanian Ilustracja, Legendy Rzeszowskie Marka Czarnoty w ilustracjach pracowników i studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Kuratorzy wystawy: Dorota Sankowska, Joanna Janowska-Augustyn. Projekt Legendy Rzeszowskie - przygotowany przez: Dorotę Sankowską, prof. UR,  mgr Anetę Suslinnikow, mgr Natalię Łach.

Zdjęcia: Janusz Strzecha