Fotorelacja z wernisażu wystawy "ZNAKI 2" zaprezentowanej w WDK w Stalowej Woli05.12.2018 14:23

2 grudnia 2018 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli, odbył się wernisaż wystawy "ZNAKI 2", która jest pokazem prac artystów-pedagogów, pracowników Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ekspozycja prezentowała prace z różnych dyscyplin: malarstwo, rysunek, grafikę warsztatową oraz cyfrową, fotografię, multimedia i rzeźbę. Kuratorem wystawy: Marek Pokrywa i Marek Haba. Wystawę można oglądać do końca grudnia 2018 roku.

Zdjęcia: Janusz Strzecha